Головна | Увійти | RSS | Пошук:
Friday, September 26, 2008
Студентське радіо НаУКМА


Меню

Фото:галерея

DSC_0103_resize.JPG

Рубрики Новин


Підписка на новини:
Наші новинні потоки:
RSS 2.0 Feed

ЖЖ-Синдикація


Коментарі


Ім'я:

Пароль:Register

Друзі та партнери

Український Формат – Тільки справжня українська музика!
192 - продиктовано самим життям
БОНЕТ-Студентський портал Києво-Могилянської академії
Gurto.NET. "Kyiv-Mohyla Academy Hostel" Site
Екоклуб "Зелена Хвиля"

Відбір сезону 2008/2009

symb-site1.jpgСтудентське радіо «К:)ВІТ» оголошує про старт відбору до команди сезону 2008/2009.
Цьогоріч він буде проходити у трьох окремих блоках: ведучі, діджеї, інші члени команди. Конкурс у кожному із блоків має свій регламент та особливості, зумовлені специфікою вимог до кандидатів та тими функціями, які вони будуть виконувати у команді.

Загальні вимоги та якості для кандидатів:
- відповідальність
- вмотивованість
- ініціативність та креативність
- вміння працювати у команді
- готовність працювати у мінливому графіку та у позанавчальний час
- повага до принципів корпоративної культури НаУКМА
- знання ПК не нижче середнього
- бажання вчитись, розвиватись і вміння правильно сприймати критику (в тому числі і зовнішню)

Блок 1: Ведучі радіоефірів

Радіо «К:)ВІТ» продовжує традицію щорічного відкритого та рівного конкурсу на посади ведучих радіоефірів. У ньому, як і завжди, можуть взяти участь усі студенти НаУКМА незалежно від року навчання, наявності чи відсутності попереднього досвіду роботи, як безпосередньо на радіо «К:)ВІТ», так і на інших радіостанціях.
Команда ведучих формується терміном на один календарний рік і діє допоки не буде сформовано колектив ведучих наступного сезону.

Кого ми шукаємо?

Особливі якості для ведучих:
- музична обізнаність
- гарна дикція
- комунікабельність
- хороші стосунки із технікою :)

+ загальні вимоги перелічені вище

Що робити?

Напишіть нам про себе, свій формат музики, захоплення, вподобання, як ви дізнались про радіо «К:)ВІТ», чому хочете приєднатись до нашої команди та, бажано, концепцію чи просто ідеї щодо власної програми, яку хотіли б проводити.

Скринька: rdj(собака)radiokvit.com.ua

Deadline: 17.09.2008, 19:00

Що далі?

Далі, за кілька днів після дедлайну, відбудеться наступний, практичний етап відбору. У залежності від кількості надісланих нам заявок у конкурсі, буде проводитись більш або менш жорсткий попередній відбір за анкетами – головним чином будуть відсіюватись ті, що заповнені несерйозно чи недбало. Ті, хто пройдуть цей етап, під час практичного відбору повинні будуть провести демо-випуск своєї програми тривалістю не більше 5 хв.
Далі члени журі, до якого будуть входити не більше трьох осіб (координатор радіо «К:)ВІТ», представник адміністрації НаУКМА та, можливо, запрошений експерт), виставлятимуть оцінки кожен окремо у відповідному бланку за рядом параметрів (що мають різні коефіцієнти важливості), такими, як, наприклад, голос, дикція, наповнення, робота з технікою тощо).

По завершенню цієї частини відбору оцінки усіх членів журі будуть складені разом в єдиному рейтингу.

Прохідними є перші 11 місць рейтингу.

Усі, хто надішле свою анкету після дедлайну чи пропустить практичний відбір автоматично вибуває із конкурсу незалежно від причин.

Радіо «К:)ВІТ» залишає за собою право на проведення додаткового третього етапу відбору – співбесіди в рамках першої 15-20-ки рейтингу.


Блок 2: Члени команди

Радіо «К:)ВІТ» росте і розвивається, цієї осені нам вже виповнюється 6 рочків і ми намагаємось завжди покращувати якість своїх результатів, а крім того відкриваємо для себе нові сфери діяльності й розвиваємо існуючи. Водночас ми розуміємо, що у Могилянці є достатньо молодих людей, якім цікаве радіо «К:)ВІТ» і те, чим наша команда займається, окрім самого проведення радіоефірів. Саме тому цього року ми не обмежуємось лише конкурсом ведучих, але й запрошуємо й тих, хто цікавиться й іншими аспектами нашої діяльності і відчуває, що може гарно застосувати свої навички і здібності та реалізувати власний потенціал у нашій молодій та дружній команді.

Ми пропонуємо ряд посад у складі радіо «К:)ВІТ», у конкурсі на які може взяти участь кожен. При чому подавати заявку можна на кілька вакансій одразу, навіть якщо ви також берете участь у відборі на посаду ведучого – одне одному не суперечить, а навіть навпаки.

Фотограф-журналіст

Висвітлення подій, у яких бере участь Радіо «К:)ВІТ» і інших цікавих заходів, що проходять в Академії та створення фотозвітів із розміщенням їх у фотоархіві нашого сайту.

Технічний/системний адміністратор

Забезпечення стабільної роботи звукового обладнання та комп’ютерів, вирішення проблем, які виникають, проведення інструктажів щодо користування технікою, підготовка пропозицій щодо покращення та розвитку матеріально-технічної бази та участь у їх втіленні.

Дизайнер

Розробка дизайну афіш подій і оголошень радіо «К:)ВІТ», а також веб-орієнтованої графіки для офіційного сайту радіо.

Івент-менеджер

Відповідальний за процес підготовки, організації та за технічне забезпечення культурно-мистецьких заходів від радіо «К:)ВІТ».

Інформаційний адміністратор

Відповідальний за процес підготовки та розміщення інформації в ефірах (новини, анонси, замовлення, привітання тощо), контроль якості ефірів.

Редактор сайту радіо «К:)ВІТ»

Пошук та створення новин, їх публікації, а також редагування окремих розділів сайту.

PR-менеджер

Поширення інформації про діяльність радіо «К:)ВІТ» в оффлайні/онлайні, дошках оголошень, студентських та інших медіа.

Якщо вас цікавить одна або декілька з перелічених посад – напишіть нам про це, розкажіть про свій досвід, навички у відповідній сфері, додайте (там де це можливо) зразки своїх робіт (фото, афіш, текстів тощо). Також буде позитивом, якщо ви розповісте про себе, свої захоплення, вподобання, як ви дізнались про радіо «К:)ВІТ» і чому хочете приєднатись до нашої команди.

Скринька: staff(собака)radiokvit.com.ua

Deadline: 20.09.2008, 19:00

Другим і останнім етапом відбору стане проведення співбесід.


Блок 3: Діджеї

Не менше ніж своїми ефірами радіо «К:)ВІТ» відоме також і масовими заходами, зокрема вечірками в Академії. Ми проводимо їх близько половини від усієї кількості, серед них і найчисельніші та найуспішніші, визнані студентським загалом. Головним критерієм для нас є задоволення аудиторії. Належна якість організації і проведення заходу – головні принципи.
Саме тому, якщо ви володієте діджейськими навичками, добре відчуваєте публіку та прагнете розвиватись у цьому напрямку – наш колектив є найкращим місцем для цього.

Напишіть нам про себе, свій досвід, формати на яких ви спеціалізуєте та в яких можете грати, захоплення, вподобання, як ви дізнались про радіо «К:)ВІТ», чому хочете приєднатись до нашої команди.

Скринька: dj(собака)radiokvit.com.ua

Deadline: 23.09.2008, 19:00

Наступним етапом відбору стане співбесіда із демонстрацією ваших практичних навичок.


Зверніть увагу

Не забудьте зазначити в анкеті свої контакти (чим більше тим краще для вас). Рекомендуємо вам також приєднати до своєї анкети фото.

Офіційним джерелом проміжних та остаточних результатів відбору є виключно сайт радіо «К:)ВІТ».

Фіналом відбору стане підписання майбутніми учасниками статутних документів радіо «К:)ВІТ», після чого вони отримають відповідні права та обов’язки.

Максимальну кількість годин стажування (відпрацювання), яку можуть отримати студенти бюджету за виконання одного з обов’язків – 100 годин. Дана цифра може змінюватись у залежності від результатів діяльності у тому числі й в сторону збільшення.

Відповіді на усі додаткові запитання ви можете отримати у коментарях цієї сторінки.

Уся інформація вище може змінюватись в плані доповнення або уточнення.

Прокоментувати: