Зверніть увагу: нове опитування на сайті
![](/wp-content/themes/bridge/images/timeicon.gif)
![](/wp-content/themes/bridge/images/author.gif)
Як повідомлялось раніше, починаючи із вересня в ефірі радіо “К:)ВІТ” на території 2-го студмістечка в рамках вже тардиційної співпраці із Могилянською школою журналістики виходять випуски радіоновин студентів Школи. Прослухати їх записи в інтернеті можна на сторінці: http://audio.j-school.kiev.ua/.
Нам цікаво знати думку студентів щодо цього проекту, тож ми будемо вдячні якщо Ви висловите своє ставлення до проекту в новому опитуванні на нашому сайті та/або напишете свої відгуки у відповідній темі на форумі (реєстрація не потрібна): https://radiokvit.com.ua/?page_id=3&forum=4&topic=58
![Loading ... Loading ...](/wp-content/plugins/wp-polls/images/loading.gif)
Рубрика: Новини сайту |