Головна | Увійти | RSS | Пошук:
Wednesday, November 14, 2007
Студентське радіо НаУКМА

Меню

Рубрики Новин


Підписка на новини:
Наші новинні потоки:
RSS 2.0 Feed
ЖЖ-Синдикація


Нове на форумі


Коментарі


Random picture


Ім'я:

Пароль:Register
Український Формат – Тільки справжня українська музика!
Gurto.NET. "Kyiv-Mohyla Academy Hostel" Site
БОНЕТ-Студентський портал Києво-Могилянської академії
Екоклуб "Зелена Хвиля"

Новини радіо “К:)ВІТ” для зайнятих, ЖЖ-стів та ледачих =)

October 20th, 2007 by Vitaliy

Шановні відвідувачі! Пропонуємо вам три альтернативні способи стеження за усіма свіжими новинами та плейлістами програм радіо К:)ВІТ.

Перший. Для зайнятих і досвідчених інтернет-користувачі, які щодня працюють із багатьма джерелами інформації - наш новий RSS 2.0 Feed: RSS 2.0 Feed

Другий. Для активних користувачів сервісу LiveJournal.com - наш синдикативний ЖЖ-аккаунт http://syndicated.livejournal.com/radiokvit radiokvit, додавши який у друзі ЖЖ-Синдикація ви зможете читати наші новини у своїй стрічці друзів по мірі їх появи так само, як і пости інших ЖЖ-френдів. Дякуємо Дерексу, за допомогу у створенні цього аккаунту! :)

Третій. Для ледачих =) Це жарт безперечно. Йдеться про класичну підписку на новини, яка і досі для більшості користувачів залишається найзручнішим способом отримання інформації. У разі появи протягом кожної доби нових публікацій на сайті радіо “К:)ВІТ” ви будете отримувати їх тексти на свою скриньку рано вранці. Форму для підписки ви завжди знайдете внизу у правій вузьцій колонці сайту.

Рубрика: Новини сайту |

Написати

Зауважте: Модерація коментарів може затримати відображення Вашого коментара. Не потрібно відправляти його ще раз.