Головна | Увійти | RSS | Пошук:
Wednesday, November 14, 2007
Студентське радіо НаУКМА

Меню

Рубрики Новин


Підписка на новини:
Наші новинні потоки:
RSS 2.0 Feed
ЖЖ-Синдикація


Нове на форумі


Коментарі


Random picture


Ім'я:

Пароль:Register
Український Формат – Тільки справжня українська музика!
Gurto.NET. "Kyiv-Mohyla Academy Hostel" Site
БОНЕТ-Студентський портал Києво-Могилянської академії
Екоклуб "Зелена Хвиля"

Катя

КатяНу, значить так. Спортсменка, студентка та просто скромна дівчина (чи стрьомна?!). У віці двох з половиною років в позі руки в боки пояснила радянським будівничим, що в моєму під’їзді смітити не треба, хоча слів для цього ще не знала. Далі, в школі, мала свою газету, вигравала міські олімпіади з англійської та економіки та була головою шкільного самоврядування, титульний сенс діяльності якого для мене й досі залишається загадковим.

За два роки навчальної бездіяльності між школою та могилянкою встигла попрацювати фітнес - тренером в декількох спортклубах Києва та стажером на “Вуличному ТВ” (м. Кіровоград).

Тепер, як кожен нормальний могилянський економіст, хочу кар’єру та родину. Друге не зараз. Поки що музика, фітнес та друзі - на першому місці. “Крихітку Цахес” не люблю. Люблю U2, Гайдамаків, Токіо, Depeche Mode, Sophie Elis Bextor, Марію Бурмаку та Мадону. Час від часу працюю фітнес дописувачем та й досі працюю тренером.

Але то все не про те! І взагалі не правда! Головне це те, що ви портапили на сторінку студентського радіо “КВІ:)Т” і, сподіваюся, вам тут добре : )

Забула сказати про те, як я люблю Beatles та ДО (Дослідження операцій) Хемді Таха, булочки з маком та повидлом, якісне кіно та чесних людей. Тепер, здається, все.